Перший Всеукраїнський Форум Юристок

ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ЮРИСТОК

Всеукраїнський форум юристок об’єднує юристок зі всієї України, серед яких адвокатки, судді, нотаріуски, представниці правоохоронних органів, правозахисниці та інші фахівчині в галузі права.

 Перший Всеукраїнський форум юристок відбувся у Києві.

8-9 ЧЕРВНЯ 2018

Форум покликаний привернути увагу юридичної спільноти до питань захисту прав жінок, зокрема, їх доступу до юридичної професії, викликів, що стоять перед юристками, а також обговорити професійні досягнення юристок.

Перший Всеукраїнський Форум Юристок

про форум

Всеукраїнський форум юристок – щорічна подія, що об’єднує юристок зі всієї України, серед яких адвокатки, судді, нотаріуски, представниці правоохоронних органів, правозахисниці та інші фахівчині в галузі права.

Всеукраїнський форму юристок – це майданчик для:

  • спільного обговорення питань захисту прав жінок в Україні
  • пошуку та об’єднання однодумниць для ведення стратегічних справ
  • мережування, менторства, професійного та особистісного розвитку

Перший Всеукраїнський форум юристок відбувся 08-09 червня 2018 у Києві.

Перший Всеукраїнський Форум юристок відбувся 08-09 червня 2018 року в Києві вперше в історії юридичної професії України.

На Форумі ми змогли об’єднати енергію, ідеї та зусилля 183 правниць зі всієї України задля вирішення проблем захисту прав жінок, зокрема, про їх доступ до юридичної професії.

Зустрілися адвокатки, судді, нотаріуски, представниці правоохоронних органів, правозахисниці та інші фахівчині в галузі права, серед котрих 42% киянок, 58% – представниць 22ох областей України та 5 канадських експерток. 85% форумчанок завітало до нас із обласних центрів, 15% із регіонів.

Ініціатива “Всеукраїнський форум юристок” реалізовувалась за підтримки Проекту “Доступна та якісна правова допомога в Україні“, що впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується Урядом Канади, Програми “Нове правосуддя” USAID Україна та Українсько-канадського проекту Підтримки судової реформи в Україні

  • спільного обговорення питань захисту прав жінок в Україні
  • пошуку та об’єднання однодумниць для ведення стратегічних справ
  • мережування, менторства, професійного та особистісного розвитку

МАТЕРІАЛИ ФОРУМУ