Історія форумів

історія форумів

9 ЖОВТНЯ 2020

Pre-Форум юристок ЮрФем

Жінки у юридичній професії: погляд у нове десятиліття - тема Pre Форуму юристок ЮрФем, який відбудеться 9 жовтня 2020 року Захід відбудеться онлайн, тому запрошуємо реєструватись, щоб не пропустити жодного заходу, в рамках Pre Форуму юристок ЮрФем. Реєстрація на Pre Форум триває.

01-02 червня 2019

Другий Всеукраїнський Форум юристок

Другий Всеукраїнський форум юристок відбувся 01-02 червня 2019 у Києві. Як стати видимими у професії, щоб ефективно представляти і захищати права жінок? Як ми говоримо? Чи вміємо позиціонувати себе і наші цінності? Ключові теми Другого Всеукраїнського форуму юристок: публічна та внутрішня комунікація, адвокаційні кампанії на захист прав жінок, видимість юристок у професійному середовищі.

8-9 ЧЕРВНЯ 2018

Перший Всеукраїнський Форум Юристок

Перший Всеукраїнський Форум юристок відбувся 08-09 червня 2018 року в Києві вперше в історії юридичної професії України. На Форумі ми змогли об’єднати енергію, ідеї та зусилля 183 правниць зі всієї України задля вирішення проблем захисту прав жінок, зокрема, про їх доступ до юридичної професії. Зустрілися адвокатки, судді, нотаріуски, представниці правоохоронних органів, правозахисниці та інші фахівчині в галузі права