Команда форуму

Всеукраїнський Форум Юристок організовує Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем»

Христина Кіт

Голова Асоціації жінок-юристок України "ЮрФем", адвокатка, кандидатка юридичних наук

30.07.1988 року народження, народилася та проживає у м. Львові. 2010 році завершила навчання на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка.

2015 році захистила кандидатську дисертацію на тему “Підготовче провадження в адміністративному процесі” та отримала науковий ступінь кандидата юридичних наук.

2014-2016 рр. працювала на кафедрі адміністративного та фінансового права.

2008-2018 рр. – юристка Громадської організації «Центр «Жіночі перспективи».

Більше як десять років Христина Кіт працює у сфері захисту прав жінок. Співавторка дистанційного онлайн курсу для адвокатів “Правова допомога постраждалим від домашнього насильства”, Методичних рекомендацій для адвокатів щодо ідентифікації гендерної дискримінації та надання допомоги постраждалим. Авторка 13 наукових праць, випускниця міжнародних програм що стосуються захисту прав людини.

Катерина Шуневич

юристка, аспірантка, керівниця Аналітичного центру ЮрФем

Юристка, членкиня правління “ЮрФем”, аспірантка кафедри кримінального процесу та криміналістики юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка у 2019 році.

Катерина Шуневич завершила навчання на магістратурі юридичного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка у 2019 році, була учасницею Першої Літньої школи ЮрФем. Також, навчалась за програмою Erasmus+ у Болонському університеті (2018) та стажувалась на багатьох програмах з права. Працювала юрисконсультом на підприємствах та установах, у тому числі у Львівській міській раді та Верховній Раді України.

Ярина Волошин

менеджерка проєктів та комунікацій "ЮрФем", тренерка

Народилась 26.04.1993 року у м. Львів. Закінчила Український Католицький Університет (м. Львів), спеціальність “Історія”.

Досліджувала історію жіночих та феміністичних рухів.

Тренерка та співрозробниця навчальних курсів і програм з громадянської освіти, гендерної рівності, прав людини.

Протягом 2015-2019 рр. керувала культурними та соціальними проєктами у різних громадських організаціях. У 2018 році працювала у відділі сімейної політики Департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА.

З 2019 року працює менеджеркою проєктів та комунікацій в Асоціації жінок-юристок України “ЮрФем”.

Лариса Денисенко

правозахисниця, адвокатка, письменниця, медійниця, співзасновниця та членкиня ЮрФем

Випускниця юридичного факультету Національного Університету імені Тараса Шевченка (1995).

Членкиня Правління Громадського радіо. Феміністка, підтримує та є публічним лицем компаній проти дискримінації, проти цензури. Посланниця толерантності  ПРООН в Україні з 2017 року. Засновниця всеукраїнської асоціації жінок-юристок «Юрфем». Членкиня Правління Міжнародного фонду «Відродження». Членкиня Піклувальної ради Української Асоціації Міжнародного Права. Членкиня Наглядової Ради Центру Громадянських Свобод. Заступниця голови Наглядової Ради Українського Інституту Книги. Членкиня первісної капітули та журі Першої Премії журналістського новаторства імені Ґеоргія Ґонгадзе.

Медіатренерка.

Має відзнаку Верховного Суду України «За вірність закону».

Письменниця. Авторка прози для дорослих та дітей. Зокрема, «Корпорація ідіотів», «Відлуння: моє життя від померлого діда до загиблого», «Нова стара баба»; «Майя та її  мами», «Я і КонституціЯ» тощо. Кілька років поспіль входить до двадцятки кращих літераторів/літераторок та до сотні людей культури «Нового времени».